Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Konto w stacjonarnej placówce bankowej

Konto w stacjonarnej placówce bankowej

Posiadanie konta bankowego w instytucji, która ma w naszej lokalizacji swój oddział to sprawa, która pomaga nam w ułatwieniu otrzymania konkretnych odpowiedzi bądź rozwiązania naszego problemu znacznie szybciej niż za pomocą operatora telefonicznego. Dzięki osobistej wizycie w konkretnym oddziale znacznie łatwiej jest przedstawić problem, z którym się borykamy. Takie rozwiązanie znacznie bardziej korzystnie wpływa na kontakt klienta z daną instytucją oraz przewyższa pod tym względem bankowość internetową.

Jednak z jakim bankiem powinniśmy współpracować? Odpowiedź jest prosta. Z tym, który oferuje nam najlepsze warunki współpracy oraz jego oddział mieści się w naszym mieście. Jeśli mieszkamy w Bielsku-Białej do dyspozycji mamy kilka oddziałów poszczególnych placówek banków.

Bank Bielsko-Biała PKO BP posiada najwięcej oddziałów rozproszonych na terenie całego miasta. Do dyspozycji posiadamy placówki rozmieszczone przy: ul. Piastowskiej 15, Grunwaldzkiej 41, Jutrzenki 2, 1 Maja 17, Doliny Miętusiej 3, Cieszyńskiej 390 oraz w pobliskim szczyrku przy ulicy Beskidzkiej 12.

Nie jest to oczywiście jedyny bank Bielsko-Biała, który ma swoje oddziały. Pełny spis wszystkich placówek znajduje się oczywiście na naszej stronie internetowej w odpowiednim dziale. Starasz się o finansowanie z ramienia banku? Wizyta w oddziale przyspiesza załatwienie wszelkich formalności.

E-bankowość posiada bardzo wielką rzeszę zwolenników, a szereg zalet tego rodzaju bankowości jest niepodważalny. Oczywiście całodobowy dostęp do konta, jak również możliwość dokonywania przelewów za pomocą kilku kliknięć myszką to rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie ogromnej ilości naszego cennego czasu.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.slask.pl. All rights reserved